مجله پلاس رنکس

نکات مهم برای رسیدن به ظاهری زیبا در تیپ مردانه

ست مردانه

با توجه به تحقیقات در حالت کلی، آقایان کمتر از خانم ها به ظاهر و استایل خود اهمیت می دهند. در این مقاله می خواهیم به مردانی که دوست دارند در هر حالتی تیپ مردانه جذابی داشته باشند نکاتی را یادآوری کنیم.

با رعایت این نکات همیشه در ظاهر یک مرده ایده آل و جذاب دیده شوید.

مدل و نحوه ست کردن لباس برای مردها کمتر تبلیغ می شود ولی این نباید به این معنی باشد که مردها نیازی به زیبا دیده شدن نیستند.

 

مهم ترین نکات در جذاب دیده شدن تیپ مردانه

  • تیپ ساده و رسمی برای ملاقات های کاری

قرار نیست که همیشه با اکسسوری های متنوع و لباس های رنگاورنگ خودمان را نمایش بدهیم. گاهی اوقات ساده بودن خود جذابیت بسیار بالایی دارد. ست رنگ آبی با سیاه و سفید می تواند بسیار جذاب باشد و روانشناسی رنگ ها در لباس مردانه، این سه رنگ را برای ملاقات های کاری بسیار مناسب می دانند. افرادی که از این سه رنگ در ملاقات های کاری خود استفاده می کنند، بیشتر تحویل گرفته می شوند و حس اعتماد بنفس بیشتری را این ترکیب رنگ منتقل می کند.

 

  • پوشیدن چند لایه لباس در تیپ های غیر رسمی

در کارهای روزمره و خرید و دید و بازدید از این ترکیب لباس استفاده کنید. مثالا یک پیرهن دکمه دار که دکمه هایش را باز کرده اید را بر روی یک تی شرت ساده بپوشید و این پیراهن و تی شرت را با یک شلوار جین و کفش اسپرت می توانید ست کنید.

 

  • ست کلاسیک برای بعضی از روزهای کاری

بعضی مواقع می توانید از لباس های طرح کلاسیک استفاده کنید. برای مثال یک تک کت را با یک پیراهن راه راه به همراه یک شلوار کتان یا پارچه ای ست کنید. ترکیب رنگ بین آنها می تواند متفاوت باشد. اصلا نگران قضاوت دیگران نباشید. این یک طرح کلاسیک و جا افتاده است.

 

  • لباس راحتی برای یک تیپ مردانه

شاید از آن دسته افرادی باشید که به پوشیدن لباس راحتی بیشتر عادت دارید. برای اینکار کافیست که برای کمی حالت رسمی تری به خود بگیرد از یک کلاه لبه دار با کفش چرم یا اسپورت ست کنید.

 

  • ست اسپرت در یک تیپ مردانه

اگر طرفدار تیپ اسپرت هستید و یا حتی اگر بیشتر اوقات تیپ رسمی می پوشید، بعضی از روزها با ظاهری اسپورت ظاهر شدن بر جذابی شما به شدت می افزاید. در تیپ اسپورت سعی کنید از کفش اسپرت با شلوار جین به همراه پیراهن طرح دار استفاده کنید. پیراهن می تواند چهار خانه و یا دارای راه راه های عمودی باشد.

جذابیت لباس اسپورت به قابلیت انعطاف آن با لباس های دیگر مانند لباس های رسمی و کلاسیک است. به فرض مثال شما می توانید در تیپ اسپورت خود یک کراوات هم ببندید. تنها تیپ اسپورت شما بهم نمی خورد بلکه به شدت به جذابیت شما می افزاید. و یا اینکه به همراه تیپ اسپورتی که زده اید یک تک کت هم بپوشید. تمامی این حالت ها بسیار جذاب و بنا به قد و استایل شما می تواند بر جذابیت شما دو چندان بیافزاید.

 

  • از اکسسوری مردانه غافل نشوید

از اکسسوری مردانه مانند جواهراتی مانند انگشتر، ساعت، کمربند، کیف پول غافل نشوید. خصوصا در تیپ های مجلسی و رسمی هرگز ساعت مچی خود را فراموش نکنید. مردان هم مانند زنان با جزئیاتی مانند مواردی که ذکر شد، بسیار جذاب به نظر می رسند.

من هرگز مردی که از جیب کت خود کیف کوچکی را درآورد و روی میز بگذارد و سپس از داخل آن خودکار ظریفی را بیرون بیاورد تا قراردادی را امضا کند، فراموش نمی کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آواتار موبایل
Main Menu x
X
آیا تمایل دارید هنگام انتشار مقالات جدید به شما اطلاع داده شود؟
ردکردن
اعلان ها را مجاز کنید